?

Log in

No account? Create an account
 
 
16 April 2011 @ 12:10 pm
День Земли-2011.(Киев) "ТЕНИ ЗАБЫТЫХЪ ЗАЙЦЕВЪ" епізод 1  

Студія мультіплікаціонного трешу для тих хто на бронєпоїзді "Божія Іскра в Ночі"
прєдставляє епічно-інтерактивне дійство

"ТЕНИ ЗАБЫТЫХЪ ЗАЙЦЕВЪ"
(епізод 1)

или
"Доктор, у меня ЭТО"


Киев, Мариинский парк, летняя эстрада,
17.04.2011 с 11-00 до 20-00
В рамках празднования Дня Земли 2011
http://www.denzemli.org.ua/
 
Дійови особи:

Іскопаємий Заєцъ - Святополкъ Морквоєдов. Дуже таінствєнний пєрсонаж. Восстал у 2010р. із пєпла в ночі в глубінах Львівського мєтро, вийшов на повєрхность і пішов пішкі босіком, як Порфірій Іванов, виконувати невідому сєкрєтну місію на цієї планеті. Детальніше: http://www.informaworld.com/smpp/section?content=a935221679&fulltext=713240928   Був помічений між іншім у Києві під час ТИКВОПРІНОШЄНІЯ - рітуального містичного меропріятія мєстних аборігенов-морквоєдов. Детальніше - http://community.livejournal.com/animalrights_ua/75405.html та http://community.livejournal.com/animalrights_ua/76079.html

Доктор Микола Дмитрович Дом (House M.D.). (Айб****ьболіт) Тєрапєвт всесоюзного значєнія. Проводить сємінар та діагностіку з приводу опасності вознікновєнія нової нєвєдомой епідємії Прогресуючої Системной Зайчанкі. Ходить в постійному ахтунгє і чєпчікє. Цинік.

Прогресуюча Системна Зайчанка. Таінственноє заболєваніє нєзємного походження. Сімптоми: хворий відмовляється істи все, крім рослинної сирої їжі, протестує проти жорстокості, цитує в рифму Ганді і Толстого і при цьому апсолютно становиться невмєняємим, постійно рже і пригає. Є підозри, що в термінальної стадії може виникнути істощєніє організму, з тяжолими послєдствіями. А главноє - невменяємость психікі, бо хворий впадає в пєрманєнтний екстаз, а ето чрєвато і визиває озабочєнность.

Посєтітєлі сємінару Миколи Дмитровича Дома. Звичайні люди з нєатрофірованим відчуттям постмодерну.

Шо буде.

Доктор буде робити масове дослідження всіх бажаючих протестуватися. Тим, хто найбільш зберігає імунітет від зайчанкі (не показує хвеномєнальних рєзультатів в спортивних состязаніях і здачах нормативів, не жре моркву як заець, а також зберігає природні навичкі хижака), будуть вручєни призи, ковьор і тєлєвізор. Тим, хто вже хворий на зайчанку, буде заботліво запропоновано безкоштовно-принудітєльноє амбулаторне лікування (тм), (бо то нє шуткі, воно ж заразноє), безкоштовна путьовка у санаторій та інші проявлення піклування і чєловєчності.

А ТАКОЖ.
(оце все нижче - офтоп, доктор М.Д.Дом не розуміє, шо на його семінарі роблять оці всі речі о.0)

+Кроляча палатка-виставка від "Люди за права тварин", яку робили "3 дизайнери, 4 стилисти і 5 візажистів", з тротиловим еквівалентом Ъкстаза та вибуху моску у 5.4 мегатони.

+Велика кількість наукової інхвормації щодо здорового харчування + етичних альтернатив використанню тварин у різних сферах людської діяльності.

+Подарунки активним учасникам шоу (є тікі 300шт!).

+Оружіє прямого дєйствія у вигляді вєганських пірожков("самоси") та моносироєдськіх плодоовощєй.

+Та інше.

Русское описание (без усякого суржику)

+Кроликовая палатка-выставка от "Люди за права животных" http://animal-rights.in.ua , которую делали "3 дизайнера, 4 стилиста и 5 визажистов"((с)Dj Amigo @Трипільське коло 2010), с тротиловым эквивалентом Ъкстаза и взрыва моска в 5.4 мегатонны.

+Большое количество научной информации о здоровом питании + этичных альтернативах в разных сферах человеческой деятельности

+Подарки активным участникам шоу(есть только 300шт!)

+Оружие прямого действия в виде веганских "пирожков"("самосы") и моносыроедских плодоовощей.

+И другое.

ЗЫ. Событие вконтакте http://vkontakte.ru/morkvoedy#/event26112132
и наша таки волонтерская группа там же http://vkontakte.ru/morkvoedy
 
 
Current Music: Онотоле Перезагружае Тырнеты